آخرین اخباراجتماعی

آیا تعطیلی دوهفته ای در انتظار تهران است؟

زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: سرانجام تعطیلی دو هفته‌ای تهران امروز نهایی می‌شود.

وی بابت موضوع عضویت شورای شهر تهران در شورای فرماندهی قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا اظهار داشت: شورای شهر عضو ثابت این قرارگاه عملیاتی شده و این موضوع در پیشگیری و مهار کرونا در پایتخت و همچنین حمایت هر چه بیشتر از مردم تهران حائز اهمیت است.

ایشان ادامه دادند: این مورد مصوب شد و رئیس شورای شهر یا نماینده‌ای از شورا از این به بعد به عنوان عضو ثابت در شورای فرماندهی قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا حضور دارد تا مطالبات مردم تهران هر چه بهتر پیگیری شود تا کنون فقط نماینده اجرایی شهر (شهرداری) در این ستاد حضور داشت و به دلیل اینکه تهران پایتخت است و ویژگی‌های خاصی دارد حضور نماینده پارلمان شهری در این ستاد مهم است.

نژادبهرام گفت: موضوع تعطیلی دو هفته‌ای پایتخت به دلیل شرایط کرونا از جمله مباحثی است که شورای شهر در شورای فرماندهی قرارگاه مقابله با کرونا پیگیری می‌کند، اعضای شورا این موضوع را مدنظر قرار داده‌اند و علاوه بر این طی نامه‌ای مشترک با نماینده‌های مجلس درخواست کرده‌ایم تهران حداقل دو هفته تعطیل شود.

وی افزود:‌ امروز تصمیم‌گیری نهایی در مورد تعطیلی دو هفته‌ای تهران گرفته می‌شود و امیدوارم این موضوع هر چه سریع‌تر محقق شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن