آخرین اخباراجتماعی

فرمانده مقابله با کرونا در تهران خواستار حمایت همه جانبه از دورکاری شد

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری صارم آنلاین، علیرضا زالی برای مقابله با شیوع سرسام آور کرونا خواستار حمایت وزیر بهداشت از سیاست دورکاری شد.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران درخصوص فعالیت ۵۰ درصدی کارکنان و کارمندان سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی به وزیر بهداشت نامه نوشت.
دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در نامه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار دورکاری ۵۰ درصد کارکنان و کارمندان سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی به منظور کاهش تردد در سطح شهر برای جلوگیری از شیوع کرونا شد.
در این نامه آمده است:«با عنایت به ابلاغ مصوبه الزام سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی مبنی بر استفاده حداکثر از دوسوم کارکنان و کارمندان برای فعالیت به صورت حضوری و استفاده از یک‌سوم دیگر به صورت دورکاری، چرخشی و… و تاثیرات مثبت این مصوبه در کاهش تردد و تراکم صبحگاهی در استفاده از وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و اتوبوس در کلانشهر تهران، لذا استدعا دارد دستور فرمایید این مصوبه را به صورت ۵۰ درصد حضوری و ۵۰ درصد دورکاری، چرخشی و… تصویب و ابلاغ فرمایند به نحوی که از مرخصی استحقاقی افراد نیز کسر نشود.»
برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن