آخرین اخبارپرونده ی روز

2300 مسافر از شارجه به بندرعباس جابجا شده است

به گزارش سرویس پزشکی و سلامت پایگاه خبری صارم آنلاین دو هزار و سیصد مسافر از شارجه به بندرعباس جابجا شده است.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر در گفت و گو با خبرنگار صارم آنلاین گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته با انجام ۶ سفر دریایی بیش از ۲۳۰۰ نفر مسافر از مبدا شارجه به بندرعباس منتقل و تمامی اقدامات کنترلی و مراقبتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کووید ۱۹در لنگرگاه بندرعباس به انجام رسید.

حمیدرضا محمد حسینی ظهر امروز(۲۰ اسفندماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته و تمهیدات اندیشیده شده جهت بازگشت هموطنان از امارات به کشورمان گفت: طی تعاملات صورت گرفته بین سازمان بنادر و دستگاه های اجرایی استان با نمایندگان کشور امارت و همچنین هماهنگی با خطوط کشتیرانی طی ۱۰ روز  با انجام ۶ سرویس  سفر دریایی بیش از ۲۳۰۰ نفر از هموطنانمان از شارجه به بندر شهید باهنر در بندرعباس منتقل شدند.

محمد حسینی در ادامه با تاکید بر رعایت تمتم موارد بهداشتی افزود:  با توجه به دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد استانی مبارزه با شیوع ویروس کووید ۱۹ مبنی بر رعایت نکات بهداشتی و انجام الزامات کنترلی تمامی اقدامات براساس پرتکل های مصوب و با نظارت  دانشگاه علوم پزشکی استان در لنگرگاه بندر عباس به انجام رسید.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر در پایان ضمن اعلام انجام تست تب سنجی گفت: خوشبختانه با انجام تست تب سنجی و غربال گری در این ۶ سفر دریایی تاکنون در هیچ یک از مسافران علائمی مبنی بر آلودگی به ویروس کرونا گزارش نشده و انجام سفرها در این مسیر تا زمان وجود متقاضی استمرار خواهد داشت.

به گفته وی با انجام  این سرویس ها  سفر دریایی و جابجایی بیش از ۲۳۰۰ نفر مسافری طی ۱۰ روز توسط دو خط کشتیرانی فعال در بندر شهید باهنرصورت گرفته و این خطوط با ارائه ۴ سرویس سفر  در هفته توان جابجایی بیش از ۱۲۰۰مسافر را در هر مسیر متردد بین بندرعباس – شارجه و بالعکس را دارا هستند.

*عکس تزیینی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن