آخرین اخبارعلمی و فناوری

کنفرانس 33 ساله اپل، تحت تاثیر کرونا

دوره ی WWDC 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا در یکی از معتبرترین شرکت های دنیا آنلاین برگزار می شود

به گزارش سرویس علمی و فناوری پایگاه خبری صارم آنلاین یکی از بزرگترین همایش های حوزه ی فناوری و علوم IT در پی شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می گردد.
این اولین بار است که کنفرانسی با قدمت 33 ساله در شرکت اپل به دلیل اتفاقی غیر تخصصی در حوزه ی کاری مرتبط با خودش، تحت تاثیر قرار گرفته و به اجبار به صورت غیر حضوری انجام می شود.

اهالی کوپرتینو، معتقدند ویروس عجیبی که امسال از مبدا چین به سراسر دنیا منتقل شده است دلیل این تغییر می باشد.
کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل هر ساله و با قدمتی بیش از 3 دهه با هدف آشنایی با دستاوردهای نوین شرکت اپل در تمامی حوزه ها برنامه ریزسی شده و امسال نیز قرار بود به شکا قبل به اجرا در آید.
شرکت اپل در تازه ترین اطلاعیه ای که در این خصوص صادر کرده است با اعلام برگزاری آنلاین این کنفرلنس گفته است:

کنفرانس WWDC 2020 را ماه ژوئن امسال به‌شکلی نوآورانه برای میلیون‌ها توسعه‌دهنده در سراسر دنیا برگزار می‌کنیم. از این طریق می‌توانیم تمامی اعضای جامعه‌ی توسعه‌دهندگان را با روشی جدید، دورهم جمع کنیم. شرایط فعلی در حوزه‌ی سلامت ما را مجاب کرد تا فرمت جدیدی برای کنفرانس WWDC 2020 تعریف کنیم؛ فرمت جدیدی که در آن، نطق اصلی و جلسات مختلف مراسم، همگی به‌صورت آنلاین برگزار می‌شوند تا از این طریق تجربه‌ی یادگیری فوق‌العاده‌ای برای تمامی اعضای جامعه‌ی توسعه‌دهندگان‌مان در سراسر دنیا فراهم شود. تمامی جزئیات را در این زمینه در هفته‌های آینده با شما به‌اشتراک خواهیم گذاشت.

بلیط کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل 1600 دلار است و تنها به افرادی ارائه می گردد که جزو توسعه دهندگان این شرکت در نقاط مختلف جهان باشند.
دوره ی WWDC 2020 خرداد ماه سال آینده برگزار می گردد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن