آخرین اخبارپرونده ی روز

پیش بینی مسئول فنی بیمارستان صارم از کرونا درست از آب در آمد

چندی پیش دکتر سعید دهخدایی از شیوع گسترده کرونا در اوایل فروردین خبر داده بود و اکنون با گذشت یک هفته از سال نو این پیش بینی طبق آمار درست از آب در آمده است

به گزارش سرویس پزشکی و سلامت پایگاه خبری صارم آنلاین روند روبه رشد انتقال و سرایت ویروس کرونا در کشور همه را نگران کرده است.

چندی پیش یکی از پزشکان بیمارستان فوق تخصصی صارم در گفت و گوی اختصاصی با صارم آنلاین از شیوع گسترده این ویروس در روزهای ابتدایی سال خبر داد و گفت: آماده شیوع گسترده کرونا در اوایل فروردین باشید.

اکنون و با گذشت 7 روز از سال جدید شاهد اوج گرفتن آمار مبتلایان در سراسر کشور هستیم.
به گفته  دکتر دهخدایی روزهای سختی را پیش رو داریم و همه باید در مقابله با این ویروس همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به همه گیر شدن این بیماری تنها راه مبارزه و مقابله با آن را پرهیز از تجمعات ذکر کرد و گفت: همکاران پرتلاش من در واحدهای مختلف درمانی به درستی مشغول خدمت رسانی به مردم هستند و دستگاه های مختلف و آحاد مختلف مردم باید در این راه یاری گر آنها باشند.

مسئول فنی بیمارستان صارم در ادامه گفت: همه  دنیا درگیر این معضل بزرگ شده است ولی هر مشکلی در دوره ای خاص اوج می گیرد و با رعایت نکات بهداشتی فروکش میکند. اگر در این زمان حساس وظیفه خودمان را بشناسیم و بدانیم چه کاری باید انجام دهیم زمان شکست دادن کرونا نزدیک و نزدیک تر خواهد شد.

وی در ادامه افزود: من به عنوان یک پزشک از تمام همکاران پرتلاش خودم و کلیه پرسنل بیمارستانها به ویژه پرسنل و کادر درمان سخت کوش و خستگی ناذیر بیمارستان صارم قدردانی میکنم و امیدوارم این روزهای سخت هرچه زودتر به پایان برسد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن