آخرین اخباراجتماعی

نماینده مجلس: برای کنترل تردد باید حکومت نظامی اعلام شود

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری صارم آنلاین نماینده ی اطلاح طلب مجلس راه کنترل تردد مردم را اعلام حکومت نظامی می داند.

محمد قمی نماینده اصلاح‌طلب پاکدشت ضمن اعلام موضع خود در رابطه با نحوه ی کنترل تردد در شهرهای پرخطر گفت: در برخی از شهرها شدت بیماری بالاست و مردم توصیه و خواهش را گوش نمی‌کنند و باز هم سفر می‌کنند. در حالی که سفر هم برای آن افراد و هم برای دیگران خطر دارد.

به اعتقاد قمی شهرهایی که بیشتر درگیر شیوع کرونا هستند باید قرنطینه شوند. حتی باید در این شهرها حکومت نظامی اعلام شود که مردم به سفر نروند.

وی در ادامه گفت: رادیو و تلویزیون اعلام می‌کند که سفر نکنید، اما مردم گوش نمی‌کنند. متاسفانه مردم به جان خودشان رحم نمی‌کنند، اما امیدواریم به جان دیگران رحم کنند. لازم است به هر نحوی شده به منظور جلوگیری از شیوع کرونا چه با قرنطینه و چه حکومت نظامی مانع سفر مردم شویم.

علی ساری نایب‌رییس کمیسیون اجتماعی نیز با تاکید بر بی اساس بودن شایعات گفت: تجربه‌های گذشته همیشه ثابت کرده که هیچ قدرتی برابر اراده مردم توان پیروزی ندارد؛ در این شرایط مردم اراده خود را نشان داده و با رعایت نکات بهداشتی توصیه شده از سوی نهادهای رسمی با همبستگی و کنار یکدیگر از خود و کشور دفاع می‌کنند.

وی اضافه کرد: امیدواریم مردم بیشتر از اینها به نکات توصیه شده از سوی نهادهای مرجع و اخبار رسمی وزارت بهداشت که توسط رسانه‌های رسمی کشور منتشر می‌شود، توجه کنند و به شایعات هیچ اهمیتی ندهند تا بتوانیم از این شرایط به خوبی گذر کنیم؛ عملکرد مردم و توجه به این توصیه‌ها می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن