آخرین اخبارحوادث

قتل فرزند سه ساله به دست پدر و مادرش

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری صارم آنلاین، تلخ ترین پرونده ی قتل، با نقشه ی بی رحمانه ی یک پدر و مادر علیه فرزندشان رقم خورد.

قبل از طلوع آفتاب مرد خود را به کلانتری رساند اما برای پشیمانی خیلی دیر شده بود.
اتفاقی که رخ داده بود آنچنان شوکه اش کرده بود که بریده بریده حرف می زد.

  • جسد در صندوق عقب ماشین است

مرد پس از آنکه توانست خود را به کلانتری برساند سراسیمه و هراسان برای ماموران حرف می زد.به سختی میتوانست زبان باز کند و آنها را از جسد فرزندش که در صندوق عقب ماشین گذاشته بود آگاه کند.چند دقیقه گذشت و بالاخره ماموران پی به اصل ماجرا بردند و سراغ ماشین مرد رفتندو جسد کودک سه ساله ای را یفتند که در ماشین قایم شده بود.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت درباره این قتل می‌گوید: ساعت ۵ صبح امروز مرد جوانی با حضور در کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر ادعا کرد که هفته گذشته پسر ۳ ساله‌اش را به قتل رسانده و جسدش را داخل صندوق عقب خودرویش نگهداری کرده است.

سرهنگ کیومرث حسنوند به وضعیت جسد کودک در خودرو اشاره و ادامه می‌دهد: ماموران با جسد پسر بچه ۳ ساله که آثار کبودی روی صورتش نمایان بود روبرو شدند. بلافاصله مرد دستگیر و بازجویی از او آغاز شد.

  • خسته شده بودیم 

حسنوند به اعترافات پدر ابوالفصل اشاره می‌کند و می‌گوید: پدر ابوالفضل در اعترافاتش عنوان کرد که وقتی فرزندم به دنیا آمد معلولیت جسمی و بیماری کلیوی و داخلی داشت و چون شرایط سختی داشت او را جلوی در بهزیستی رها کردیم تا در آنجا به او رسیدگی شود.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه اقدام به رها کردن ابوالفضل در مقابل بهزیستی پایان راه این خانواده نبود گفت: پدر ابوالفصل اعتراف کرده است که ۲ ماه قبل مسئولان بهزیستی آنها را شناسایی و ابوالفضل را تحویلشان داده بودند.

  • مادر شریک قتل فرزند 

سرهنگ حسنوند با بیان اینکه پدر تنها متهم این پرونده نبوده است از اعتراف پدر ابولفضل به همدستی مادر در قتل فرزند خبر داد و گفت: قاتلان سه شنبه هفته گذشته پس از مشورت با هم دست به قتل پسرشان زدند. آنها در این مدت نمی‌دانستد با جسد پسرشان چه کار کنند اما عذاب وجدان باعث شد تصمیم بگیرند به قتل فرزندشان اعتراف کنند.

سرهنگ حسنوند ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با قاضی کشیک قتل، مادر ابوالفضل را به کلانتری احضار و او را دستگیر کردند.

وی در پایان گفت: پدر و مادر جوان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی در دادسرای امور جنایی تهران معرفی شدند.

  • آیا بهزیستی قصور کرده است؟

پدر و مادر ابوالفضل اعتراف کرده‌اند که او را یک بار رها کرده‌اند اما بهزیستی آنها را شناسایی کرده و دوباره ابوالفضل را به آنها بازگردانده است. جای این سوال وجود دارد که بهزیستی با چه ملاک و معیاری و بر اساس کدام اقدامات پیشگیرانه کودک را به خانواده‌ای که او را رها کرده‌اند، تحویل داده است؟ بهزیستی با چه استدلالی دست به بازگرداندن کودک زده است و کارشناسان این سازمان چه اقداماتی برای بررسی علل رها کردن ابوالفضل و پیگیری مشکلات خانواده انجام داده‌اند تا چنین اتفاق هولناکی رخ ندهد؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن