آخرین اخبارورزش

فوتبال جنگی

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری صارم آنلاین دیدار دو تیم برزیلی گرمیو و اینترناسیونال در چارچوب رقابتهای کوپالیبرتادورس با درگیری بسیار خشن و شدید بازیکنان دو تیم در زمین همراه بود.

این بازی که به عنوان دربی آلگره شناخته می شود همواره بازی پرحاشیه و البته جذابی از آب در می آید.

در دیدار دیشب دو تیم که به میزبانی گرمیو در ورزشگاه آرنا دو گرمیو برگزار می‌شد هم در دقیقه 87 مسابقه تنش‌ها آنقدر به اوج رسید که بازیکنان دو تیم در میانه میدان به شدت با هم درگیری فیزیکی پیدا کردند و مشتها و لگدها در هوا به پرواز درآمد.

یکی از دلایل این درگیری پرتعداد بودن خطاهای دو تیم روی یکدیگر و شدت این خطاها بود. در این دیدار که در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید 36 خطای خشن از بازیکنان دو تیم توسط داور جریمه شد، شش نفر کارت زرد دریافت کرده و هشت بازیکن از زمین اخراج شدند. هشت  بازیکنی که بعد از دیگری شدید همه بازیکنان دو تیم از سوی داور کارت قرمز گرفتند.

دعوا از آنجا آغاز شد که در دقیقه 85 مسابقه دو بازیکن از دو تیم مویسس و پپه بعد از آنکه برای تصاحب توپ درگیر شدند به سمت یکدیگر حمله‌ور شده و با ضربات مشت از هم استقبال کردند. درحالیکه پنجاه و سه هزار نفر تماشاچی حاضر در ورزشگاه با تعجب شاهد صحنه‌های عجیب و غریب دعوای همه جانبه بازیکنان در میدان بودند حتی مربیان دو تیم هم وارد زمین چمن شده و هر چه تلاش کردند نتوانستند جو را آرام کرده و دعوا را بخوابانند.بعد از درگیری‌های انتهای بازی، داور مسابقه گرمیو، پپه، لوسیانو، هنریکه و میراندا را اخراج کرده و چهار بازیکن اینترناسیونال که اخراج شدند هم ادنیلسون، مویسس،کوئستا و پراشدس بودند.

دعوا و زد و خورد شدید در این بازی در رسانه های آمریکای جنوبی و به خصوص در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای دشت و اکثر خبرنگاران اهل آمریکای جنوبی با شگفتی به اتفاقات این بازی پرداختند.

با بررسی تصاویر ضبط شده از دعوا و درگیری بازیکنان تیم مشخص می‌شود که ستاره‌های هر دو تیم از هیچ اقدامی علیه هم فروگذار نکرده‌اند و مشت، لگد، فنون کشتی و انواع و اقسام تکنیک‌های ورزش‌های رزمی را مورد استفاده قرار داده‌‌اند. زمانی که دعوا فروکش کرد ساعت ورزشگاه دقیقه 98 را نشان می‌داد یعنی بازیکنان دو تیم به مدت 10 دقیقه به شدت با هم درگیر بودند.

تعداد کارت قرمزهای نشان داده شده در این بازی در جدول بیشترین اخراجی‌های تاریخ کوپا لیبرتادورس در رتبه دوم قرار می‌گیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن