آخرین اخباراجتماعی

علیرضا زالی: علت شلوغی تهران مشکلات اقتصادی مردم است

به گزارش سرویس پزشکی و سلامت پایگاه خبری صارم آنلاین، در روزهای اخیر آمار مراجعه مردم در تهران به مراکز درمانی 30 درصد افزایش یافته است.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران با اعلام این خبر گفت: متاسفانه با افزایش ترددها در تهران کنترل کرونا سخت تر شده است و ادامه این روند تبعات سنگینی به دنبال دارد و در روزهای گذشته میزان مراجعه به بیمارستانها و مراکز درمانی در تهران افزایش قابل توجهی داشته است و مردم 30 درصد بیشتر به این مراکز مراجعه داشته اند.

دکتر زالی در ادامه افزود: البته مردم هم درگیر مشکلات زیادی هستند.به نظر من علت اصلی افزایش تردد‌ها و شلوغی امروز شهر ناشی از مشکلات اقتصادی مردم است، بسیاری همچنان مشاهده می‌کنند که علی رغم وعده‌های داده شده اقساط بانکی شان کم می‌شود.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران راه حل این مشکل را در توجه به مشکلات مردم دانست و گفت: مردم گله‌مند هستند که تا کنون بسته‌های حمایتی به بخش‌های فرودست جامعه اختصاص نیافته است و همین موضوع باعث می‌شود بحث در خانه ماندن را دستخوش تغییر کند.
زالی در پایان گفت: برای حل این مشکل باید تصمیمات قاطعانه‌تر و کاراتر اعمال شود و دولت حداقل بسته‌های حمایتی را که اعلام کرده بود به مردم برساند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن