آخرین اخبارپزشکی و سلامت

رئیس سازمان نظام پرستاری: پرستاران نباید اخراج شوند

به گزارش سرویس پزشکی و سلامت پایگاه خبری صارم آنلاین، رئیس سازمان نظام پرستاری در نامه ای به وزیر بهداشت نسبت به اخراج تعدادی از پرستاران در روزهای اخیر اعتراض کرد.

محمد میرزابیگی رئیس کل سازمان نظام پرستاری، ساعاتی قبل در نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نوشت:
چند روزی است در اقدامی عجیب و کاملا غیرمنتظره، تعدادی از بیمارستان‌های خصوصی برخلاف مصالح کشور و فداکاری‌های پرستاران مظلوم در شرایط کنونی ناشی از کرونا و برخلاف قدرشناسی مردم عزیز، رهبری معظم انقلاب، ریاست جمهوری، جناب عالی و سایر مسئولان، به بهانه‌های واهی (عوارض ناشی از کرونا)، اقدام به تعدیل و اخراج نیروهای پرستاری خود کرده‌اند.

وی ادامه داد: سازمان نظام پرستاری و پرستاران کشور به ویژه پرستاران بیمارستان‌های مذکور از جناب عالی به عنوان مدیر عالی نظام سلامت کشور انتظار دارند هر چه سریعتر مقرر فرمایید از مسئولان بیمارستان‌های یاد شده مواخذه به عمل آید که چرا در این شرایط کرونایی و فداکاری بی حد و مظلومانه پرستاران، با آنها این گونه رفتار می‌کنند؟

یادآور می شود چندی پیش یک یاز بیمارستانهای تهران در ویدیویی که در فضای مجازی بازنشر شد و حواشی زیادی به دنبال داشت، تعدادی از پرسنل از جمله برخی از کادر پرستاری خود را تعدیل کرد.
در ویدیو منتشر شده موسس بیمارستان در حالی که از این اقدام ابراز ناراحتی می کرد و اشک می ریخت دلیل این کار را نبود بودجه و شرایط مالی نامساعد خوانده بود و همین مسئله اعث ایجاد برداشت های مختلف از سوی مردم شد و در آخرین مرحله اقدام سازمان نظام پرستاری را به دنبال داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن