آخرین اخبارورزش

گل شجاع نامزد بهترین گل آسیا شد

تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) با برگزاری یک نظرسنجی از هواداران خواست تا از بین پنج گزینه، بهترین گلی را که در لیگ قهرمانان با حرکت آکروباتیک به ثمر رسیده است، انتخاب کنند که در میان آنها گل «شجاع خلیل زاده» به الاهلی نیز به چشم می‌خورد.

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری صارم آنلاین، شجاع خلیل زاده تنها نماینده ایران در تازه ترین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا است.

لیگ قهرمانان آسیا در طول سال‌ها همواره مترادفی بوده برای گل‌های زیبا و شگفت انگیز؛ و حالا با توجه به وقفه پیش آمده در این تورنمنت جذاب به واسطه شیوع ویروس کرونا، ای‌اف‌سی با زیر و رو کردن آرشیو خود برای پیدا کردن بهترین گل‌های آکروباتیک به ثمر رسیده، دست به کار شد.

در بخش مربوط به گل خلیل زاده آمده است: نایب قهرمان سال ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا، تورنمنت خود را در سال ۲۰۱۹ با سختی آغاز کرد اما در هفته سوم و برابر الاهلی عربستان احیا شد؛ جایی که والی شگفت انگیز شجاع خلیل زاده پرسپولیسی‌ها را در دیداری که در نهایت با پیروزی ۲ بر صفر این تیم به اتمام رسید، پیش انداخت.

تصمیم‌گیری سریع، چالاکی و تمام‌کنندگی بی‌نقص مدافع پرسپولیس ارکان اصلی در به ثمر رسیدن این گل بود؛ گلی که به عنوان بهترین گل رقابت‌های سال ۲۰۱۹ نیز انتخاب شد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن