آخرین اخبارسیاست

جهانگیری: همه باید برای کمک به مردم مناطق سیل زده بسیج شوند

معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با استانداران استانهای سیل زده به آنها دستور داد همه توان خود را در کمک به مردم به کار گیرند.

به گزارش پایگاه خبری صارم آنلاین اسحاق جهانگیری در گفت و گوی تلفنی با استانداران فارس، بوشهر و کرمان در جریان وضعیت این استانها قرار گرفت.

به گزارش صارم آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، معون اول رئیس جمهور صبح امروز (سه شنبه) برای اطلاع از آخرین وضعیت استانهای درگیر سیل با استانداران استانهای درگیر گفت و گو کرد و دستورات لازم را جهت ارائه خدمات لازم و رسیدگی به مردم صادر کرد.

وی با تاکید بر لزوم انجام اقدامات و تمهیدات لازم برای کاهش خسارات و آسیب به زیرساخت‌ها و منازل مردم از مسئولان استانی خواست تا امکانات و نیروهای امدادی استان را تا عادی شدن شرایط، در وضعیت آماده باش حفظ کنند.

جهانگیری همچنین در جریان آمار مبتلایان،بهبودیافتگان و فوت شده های ناشی از کرونا در این استانها هم قرار گرفت و از زحمات کادر پزشکی و درمانی این استانها قدردانی کرد.

استانداران استانهای بوشهر، فارس و کرمان هم گزارش مبسوطی از وضعیت موجود حوادث اخیر در استانهای خودشان ارائه و در رابطه با نیازمندیهای حوزه درمان،بهداشت و سایر اقلام مورد نیاز درخواست های خود به اطلاع معاون اول رئیس جمهور رساندند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن