آخرین اخبارورزش

جدایی مهدی طارمی با پیشنهاد تیم انگلیسی

 مهدی طارمی با عملکرد خوبی که در تیم پورتو  داشت توانست روند رو به رشد خود از سال گذشته را کامل کند و به عنوان بهترین گلزن فوتبال پرتغال  انتخاب شود.

روزنامه پرتغالی گفتگویی را با  پدر مهدی طارمی انجام داده است.

وی گفت:مهدی از دوران کودکی همیشه با من در زمین ‌های فوتبال بود. من مربی او هم بودم. مهدی در هر رده سنی همیشه آقای گل بوده است. به ندرت پیش می ‌آمد که تورنمنتی باشد و مهدی آقای گل نشود. او گلزن بسیار خوبی است. شاید گاهی اوقات موقعیت ‌هایی را از دست بدهد ولی در مجموع قدرت گلزنی بالایی دارد.

طارمی افزود:بعد از بازی ‌ها، خیلی از دوستان حتی از خارج از کشور برای مان پیام تبریک می ‌فرستند. مردم بوشهر در خیابان درباره مهدی صحبت می ‌کنند و از من می ‌خواهند که به او سلام برسانم.

علیرضا طارمی درباره فاصله طولانی بین خانواده اش و مهدی یادآور شد:

ما همیشه با هم در تماس هستیم. او پیام ‌های زیادی برای من، مادر، خواهر و برادرش می‌ فرستد. ما همیشه در حال صحبت هستیم تا این فاصله را خیلی احساس نکنیم. گرفتن ویزای پرتغال دشوار است و نمی ‌توانیم به این کشور برویم.

علیرضا طارمی گفت:مهدی چهار سال با این تیمقرارداد دارد. جدایی اش از این تیم بستگی به پیشنهاداتش و رضایت پورتو دارد. اما اگر بخواهد جدا شود باید باشگاهی مثل باشگاه ‌های اسپانیا یا انگلیس باشد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن