آخرین اخبارورزش

فرار از قرنطینه

لوکا یوویچ دستور رئال مادرید بر قرنطینه بودن را نادیده گرفت و به صربستان سفر کرد.

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری صارم آنلاین و به نقل از آس، لوکا یوویچ به دستور باشگاه رئال مادرید در قرنطینه به سر می‌برد. این اتفاق پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای تری تامکنیس، بازیکن بسکتبال این تیم رخ داد. با این حال مهاجم صربستانی ترجیح داد از قرنطینه فرار و به کشورش سفر کند. این رفتار بازیکن رئال مادرید با انتقاد زیادی همراه شد.

آنا برنابیچ، نخست وزیر صربستان از از یوویچ و دیگر بازیکنان لژیونر کشورش انتقاد کرد و گفت: ما الگوی‌های منفی از ستاره های فوتبالمان داریم که میلیون ها یورو دستمزد دریافت می‌کنند اما قرنطینه اجباری را ترک می‌کنند و در خانه نمی‌مانند.

برنابیچ و دیگر رهبران صربستان از شهرواندان خواستند بازگشت خود را به کشور لغو کنند تا باعث کاهش شیوع ویروس شوند. با این حال بیش از ۴۵۰۰۰ نفر به کشور بازگشتند و خیلی از آن ها در قرنطینه نماندند.

نشریه بلیچ نوشت که پلیس حضور مهاجم رئال مادرید در بلگراد را به تعویق انداخت و افزود: یوویچ به جای قرنطینه کردن خود برای تفریح به بلگراد برگشته است.

روزنامه اینفورمر به شدت از رفتار بازیکن مادرید انتقاد کرد و نوشت: لوکا کار خیلی احمقانه‌ای انجام داد. او از قرنطینه‌ای که باشگاه دستور داده بود خارج شد و باوجود تمام هشدارها به صربستان بازگشت.

به نوشته نشریه صربستانی یوویچ برای تولد نامزدش به بلگراد سفر کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن