آخرین اخبارسیاست

دورخیر دختر و عروس ترامپ برای انتخابات 2022

لارا ترامپ بخت خود را برای ورود به مجلس سنا از ایالت کارولینای شمالی در انتخابات ۲۰۲۲ می‌آزماید.در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا مسئولیت تامین محتوای تبلیغات در فضای آنلاین را بر عهده داشت. با وجود ناکامی خاندان ترامپ برای چهار سال اقامت بیشتر در کاخ سفید و در شرایطی که تصور می‌شد رئیس جمهوری آمریکا یا دخترش ایوانکا برای انتخابات دوره آینده نامزد شوند، این عروس خانواده بود که گوی سبقت را از دیگران ربود.

برخی افراد نزدیک به ترامپ‌ها گفته‌اند لارا می‌خواهد سال ۲۰۲۲ از زادگاهش کالیفرنیای شمالی نامزد انتخابات سنا شود و جای خالی سناتور ارشد جمهوریخواه ریچار بر را پر کند که در آستانه بازنشستگی است. لارا در این ایالت چهره‌ای سرشناس و محبوب است و شاید بتواند در ۴۰ سالگی نماینده آنها در سنا بشود.

این در حالی است که برخی کارشناسان معتقدند ترامپ بزرگ اگر شکست را بپذیرد و از کاخ سفید خارج شود، چهار سال دیگر دوباره برای پس گرفتن قدرت تلاش می‌کند. ایوانکا ترامپ هم شاید بخواهد شهردار نیویورک شود و نکته جالب اینکه پسران ترامپ یعنی دانلد کوچک و اریک هنوز برای ورود مستقل به عرصه سیاست تصمیم نگرفته‌اند و بیشتر وقت و توان خود را برای سر و سامان دادن به کسب و کار پدر در سازمان ترامپ صرف می‌کنند.

کد خبر 566576

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن