آخرین اخبارورزش

خانه تکانی کهکشانی های مادرید

سران رئال تصمیم گرفته اند به بازار نقل و انتقالات زمستانی هم ورود نکنند.

به گزارش پایگاه خبری صارم آنلاین به نقل از “ورزش سه”، رئال مادرید فصل 20-2019 را با دو جام به اتمام رساند. فتح سوپرکاپ و لالیگا باعث شد تا طولانی ترین فصل تاریخ به خوبی برای رئال به اتمام برسد که البته حذف در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به دست منچسترسیتی اتفاقی منفی در انتهای فصل بود.

فلورنتینو پرز نیز پس از قطعی شدن قهرمانی در لالیگا صراحتا گفته بود که شرایط مالی به گونه ای است که نمی توانند اقدام به خرید بازیکن جدید کنند. هزینه های بالای بازسازی ورزشگاه برنابئو نیز مزید بر علت شده تا سران رئال به جای درخواست از بازیکنان برای کاهش دستمزد، قید خریدهای جدید را بزنند. این در حالی است که بسیاری معتقد بودند رئال حداقل در خط حمله نیاز به جذب یک مهاجم گلزن جدید و باکیفیت دارد

سران باشگاه تصمیم گرفته اند تا زمانی که شرایط عادی نشده و هواداران اجازه ورود به ورزشگاه ها را پیدا نکرده اند، به بازار نقل و انتقالات ورود نکنند. در اسپانیا برنامه ای برای بازگشت هواداران حتی در نیم فصل دوم هم نیست و به این ترتیب رئال در زمستان نیز خریدی نخواهد داشت.

حتی مجموعا 65 میلیون یورو کاهش دستمزد بازیکنان نیز نتوانسته شرایط را چندان مساعد کند و در نهایت با وجود اینکه زیدان نیاز به جذب یک مهاجم جدید را حس می کند و روی یوویچ و ماریانو هم اعتقادی ندارد، خرید زمستانی نیز از حالا منتفی است.

رئال نسبت به فصل گذشته ضرری 200 میلیون یورویی را تجربه کرد با این حال به شکل معجزه آسایی توانست سود 320 هزار یورویی را به ثبت برساند.

زیدان امیدوار است همین مجموعه بازیکنان در نهایت بتوانند او را سربلند کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن