آخرین اخباراقتصاد

پیش فروش شاهین با 80 میلیون تومان پیش پرداخت

به گزارش سرویس اقتصادی پایگاه خبری صارم آنلاین، شرکت سایپا پیش فروش محصول جدید خود به نام شاهین را آغاز کزده است.

قائم مقام سایپا در امور فروش گفت: زمان تحویل خودرو شاهین که برای نخستین بار پیش فروش می‌شود، دی‌ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

مجید باقری گفت: پیش فروش 9 محصول به تعداد ۴۰ هزار دستگاه آغاز شده است که در بین آنها سه خودروی جدید برای نخستین بار عرضه می شوند.

قائم مقام‌ سایپا در امور فروش افزود: طبق وعده قبلی و به‌ دنبال پیگیری و استقبال مشتریان، برای نخستین‌بار پیش‌فروش خودرو «شاهین» محصول جدید سایپا که در ابتدا رهام نامگذاری شده بود آغاز شد. به‌جز شاهین، دو محصول جدید دیگر سایپا یعنی «ساینا s» و “کوییک S ” نیز برای نخستین‌بار در این طرح عرضه شد.

وی اعلام کرد: زمان تحویل خودرو شاهین، دی‌ماه  ۱۳۹۹ خواهد بود و مبلغی که به صورت علی‌الحساب برای خودروی شاهین در نظر گرفته شده است ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

باقری ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، طرح پیش‌فروش مطابق با برنامه تولید سایپا خواهد بود و همه محصولات در موعد مقرر و تعیین شده به مشتریان تحویل می‌شود.

  • پیش فروش سه محصول جدید سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در رابطه با طرح پیش‌فروش یکساله گفت: حدود ۴۰ هزار خودرو به مدت سه روز در طرح پیش فروش قرار گرفته و ثبت‌نام انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: چنانچه تعداد متقاضیان بیشتر از میزان پیش فروش باشد مجددا مراسم قرعه‌کشی برگزار می‌شود. در این طرح  ۹ مدل از محصولات سایپا برای پیش‌فروش در نظر گرفته شده است. سه محصول جدید سایپا شامل شاهین، ساینا S و کوییک S  در این طرح عرضه خواهند شد که برای اولین بار ارائه می‌شوند.

سلیمانی زمان تحویل خودرو را نیمه دوم سال جاری اعلام کرد و در رابطه با قیمت آن گفت: مبلغ در نظر گرفته شده به عنوان پیش‌پرداخت این محصول ۸۰ میلیون تومان است، اما قیمت نهایی این خودرو در شورای رقابت در حال بررسی است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن