آخرین اخبارحوادث

سیل جان 12 نفر را گرفت

سیل روزهای اخیر باعث جان باختن تعدادی از هموطنانمان در استانهای بوشهر،کرمان و فارس شده است.

به گزارش سرویس حوادث پایگاه خبری صارم آنلاین در 48 ساعت گذشته 12 نفر از هموطنانمان در استانهای کشور بر اثر سیل جان خودشان را از دست داده اند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از فوت ۱۲ نفر بر اثر حوادث جوی در استان‌های هرمزگان، بوشهر، فارس، سیستان و بلوچستان، قم، گیلان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، مازندران، سمنان و کرمان در 48 سال گذشته خبر داد.

«مجتبی خالدی» که صبح روز سه‌شنبه  با خبرنگار اجتماعی صارم آنلاین گفت و گو می کرد گفت: کل مصدومان این حوادت ۲۱ نفر بود و مصدوم اعزامی هم شامل ۱۶ نفر و درمان در محل پنج نفر بودند.

وی در رابطه با تفکیک این آمار نیز افزود: ۱۲ نفر فوتی‌ها شامل بندرعباس ۲ نفر ( خانم ۳۲ ساله و دختر ۵ ساله گرفتار شدن خودرو در مسیر سیلاب)، لارستان یک نفر (مرد ۵۸ ساله به دلیل گرفتار شدن خودرو مسیر سیلاب)، بندر کنگان یک نفر، قم سه نفر (یک خانم، یک آقا و کودک ۶ ماهه به دلیل ریزش تونل بر اثر بارش باران)، مهر چهار نفر و قصرقند یک نفر بودند.

سخنگوی اورژانس کشور در ادامه با تاکید میدانی بودن آمار ها و امکان افزایش آنها در ساعات آینده گفت: طبق آخرین اطلاعات ارزیابی شده دریافتی میدانی، از سوی امدادگران اورژانس ۱۱۵، این حوادث ۲ نفر مفقودی بر اثر انسداد موقت محورهای فرعی در ریگان، کهنوج و فنوج به همراه داشته است.

وی همچنین از حضور تیم‌های واکنش سریع حوزه سلامت در مناطق آسیب دیده استان‌های کرمان، هرمزگان و بوشهر جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی خبر داد.

ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در سوانح عمدی و غیر عمدی، حوادث غیر مترقبه و فوریت‌های پزشکی در هنگام بروز بیماری‌های نوپدید، جدید و بلایای طبیعی و انسان ساخت برای آحاد مردم یا هر ملیت و تابعیتی از وظایف و مأموریت‌های اصلی سازمان اورژانس کشور است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن