آخرین اخباراجتماعیحوادث

مرگ مشکوک قاضی منصوری؛ یکی از ۲۲ متهم پرونده طبری

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری صارم آنلاین، جنازه قاضی منصوری یکی از متهمان پرونده جنجالی اکبر طبری مقابل هتل محل اقامت وی در رومانی پیدا شد.

گفتنی است غلامرضا منصوری به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه متهم است و پس از تشکیل دادگاه اکبر طبری، معاون اجرایی سابق قوه قضائیه، نام وی بر سر زبان‌ها افتاد و مشخص شد که در خارج از کشور به سر می‌برد. رویدادی که با واکنش منصوری و بعد انتشار خبر دستگیری وی در کشورمان گره خورد.
جسد قاضی متهم به فساد مالی که بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به‌صورت موقت و مشروط آزاد بود، روز جمعه در بیرون هتل محل اقامت وی پیدا شد.

به گزارش «پایگاه خبری صارم آنلاین»، بنابر ادعای برخی رسانه‌های خارجي، جسد حجت الاسلام غلامرضا منصوری در حالی در بیرون محل اقامتش در هتلی در رومانی پیدا شده که به نظر می‌رسد از پنجره اتاق محل اقامتش سقوط کرده و مرده است.
رویدادی که درباره جزییات وقوع آن اطلاع چندانی منتشر نشده و تا این لحظه حتی اصل خبر نیز به تایید مقامات کشورمان نرسیده است. اتفاقی که می‌تواند پرونده مشهوری که این روز‌ها در دستگاه قضا در کشورمان در دست رسیدگی است و در کانون توجه‌ها قرار دارد را بیش از پیش داغ کند.

پررونده‌ای که منصوری، قاضی سابق کشورمان یکی از ۲۲ متهم آن است و متهم است که در دوران حضورش در اجراییات لواسان، ۵۰۰ هزار یورو ازیکی از متهمان رشوه دریافت کرده وبعد از بازنشستگی از کشور متواری شده است. ادعایی که بعد از طرح آن، منصوری در یک فایل ویدئویی ردش کرد و تاکید کرد خروجش از کشور برای درمان بوده و اگر نبود بحران کرونا و انسداد مرزها، پیش از این به کشورمان بازگشته بود.

در پی این ویدئو و افشای نام این متهم و اتهامش، پیگرد وی به تقاضای مشئولان کشورمان در دستور کار پلیس اینترپل قرار گرفت و خبر رسید که منصوری در بخارست بازداشت شده و به محض برداشته شدن محدودیت‌های کرونایی به ایران عودت داده خواهد شد. با این ملاحظه که برخی رسانه‌های بیگانه مدعی هستند که قاضی دادگاه در بخارست به وی آزادی مشروط تا ۲۰ تیرماه اعطا کرده بود.

وضعیتی که در صورت تایید مرگ منصوری، به کل تغییر خواهد کرد و چه بسا موجب شکل گیری چالش‌هایی جدید شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن