آخرین اخباراجتماعی

کانون کارگردانان سینما: آقای علی عسگری مسئولیت جان هنرمندان بر عهده شماست

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری صارم آنلاین تعطیل نشدن پروژه های تلویزیونی انتقاد تند کانون کارگردانان سینمای ایران را به دنبال داشته است.

کانون کارگردانان سینمای ایران اعتراض خود را برای دومین بار و با انتشار نامه ای خطاب به عبدالعلی علی عسگری اعلام نموده و خطاب به وی گفته است: مسئولیت ابتلا یا مرگ هنرمندان بر عهده شماست.

متن نامه کانون کارگردانان سینمای ایران به عبدالعلی علی عسگری، رئیس سازمان صداوسیما به شرح زیر است: در خصوص مصاحبه جنابعالی و تاکید بر تعطیل نشدن‌ پروژه های تلویزیونی، متاسفانه به نظر می رسد اطلاعات داده شده به شما درباره پیشگیری های صورت گرفته در پروژه های تلویزیونی صحیح نیست.

بنابرگزارش ستاد مقابله با کرونا در سینما، چند مورد مثبت ابتلا به کرونا در بین عوامل سریال ها و همچنین رفتارهای پرخطر نیز مشاهده شده که باعث نگرانی عموم دست اندرکاران سینما و تلویزیون شده است.

همچنین پخش فیلمی عجیب در فضای مجازی از پشت صحنه سریالی که جنابعالی از ایمنی بالای آن صحبت کردید نگرانی ما را بابت حفظ جان عوامل این ‌پروژه دوچندان کرد.

کانون کارگردانان سینمای ایران همانگونه که مصرانه خواستار تعطیلی پروژه های سینمایی است، از شما نیز تقاضا دارد جهت حفظ جان دست اندرکاران و عوامل سینما و تلویزیون، دستور تعطیلی هر چه سریعتر پروژه های تلویزیونی را صادر فرمائید، تا مانع از پیشروی دشمن اصلی و واقعی یعنی «کرونا» شود.

بدون شک در صورت عدم توقف و ادامه فیلمبرداری تولیدات تلویزیونی، مسئولیت ابتلا به کرونا یا فوت هر کدام از عوامل این سریال ها بر عهده جنابعالی و مدیران ارشد سازمان صدا و سیما است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن