آخرین اخبارحوادث

عشق دختر به پسرعویش، فرجلامی جز زندان نداشت

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری صارم آنلاین دختر جوانی که به گفته ی خودش به دلیل عشق به پسرعمویش از مغازه ی نقره فروشی سرقت کرده بود،دستگیر شد.

رسیدگی به یک پرونده از ششم اسفند سال‌ جاری با شکایت صاحب یک نقره فروشی در محدوده بازار توسط کلانتری ۱۱۳ و ارجاع پرونده به پایگاه هفتم پلیس آگاهی آغاز شد.

شاکی در اظهاراتش مدعی شد: در بازار تهران مغازه نقره فروشی دارم، ساعت ۹ صبح ۵ اسفندماه پس از باز کردن مغازه متوجه به هم ریختگی داخل مغازه و سرقت ۱۰ کیلو زیورآلات نقره به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان شدم.

سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان پس از اظهارات شاکی برای بازبینی و بررسی محل وقوع جرم راهی بازار تهران شدند که با بررسی فیلم ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته متوجه شدند سرقت توسط یک خانم انجام شده که با پوشاندن صورت خود و با استفاده از ریموت کنترل در مغازه را باز کرده و پس از سرقت متواری شده است.

کارآگاهان در گام نخست فرضیه سرقت از سوی یک آشنا را مطرح کردند. با همین فرضیه بازجویی از فروشندگان و همکاران مغازه شاکی آغاز شد و در نهایت مأموران به وحید ۳۰ ساله که یک سالی است در این مغازه کار می‌کند مظنون شدند.

وحید پس از حضور در پلیس آگاهی تلاش کرد تا با حرف‌های ضد و نقیض مسیر پیگیری پرونده را منحرف کند اما وقتی در مقابل مستندات مأموران قرار گرفت در نهایت به جرم خود با همکاری دخترعمویش اعتراف کرد.

وحید به مأموران گفت: به علت مشکلات مالی نقشه سرقت را کشیدم و در فرصتی مناسب از روی ریموت مغازه نسخه‌ای کپی کردم و آن را به دخترعمویم دادم و او هم سرقت را انجام داد و در حال حاضر هم همه اموال مسروقه در اختیار او است.

پس‌ از اظهارات وحید، دخترعموی او دستگیر و در بازرسی از منزلش اموال مسروقه کشف شد. پس‌ از انتقال متهم به پایگاه هفتم وی ضمن اعتراف به سرقت علت همدستی خود را با وحید ازدواج‌شان عنوان کرد و گفت: به خاطر عشقی که به او داشتم تن به این سرقت دادم.

با توجه به اعتراف صریح هر ۲ متهم، با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شدند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن