آخرین اخبارورزش

رونالدو: از تمام کادر درمان که جانشان را برای ما به خطر انداخته اند حمایت می کنم

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری صارم آنلاین و به نقل از اسپوتنیک چند روزی است که ستاره پرتغالی یوونتوس در قرنطینه به سر می برد.

شیوع ویروس کرونا در دنیا، تعطیلی لیگ‌های معتبر اروپا را در پی داشته است. باشگاه یوونتوس ایتالیا نیز از تیم‌های مطرح درگیر با ویروس کروناست. پس از ابتلای دنیله روگانی به کرونا، تمام اعضای این تیم از جمله کریستیانو رونالدو، در قرنطینه هستند.

پس از این اتفاق رونالدو نیز تحت قرنطینه درآمد و همین اتفاق باعث واکنش جالب این بازیکن شد.
رونالدو در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

“دنیا در حال سپری کردن لحظات حساسی است که این لحظات حساس، نهایت دقت و توجه همه ما مردم را می‌طلبد. امروز نه به عنوان یک فوتبالیست بلکه به عنوان یک پسر، پدر و انسانی که از شیوع و گسترش ویروس کرونا در دنیا نگران است، با شما صحبت می‌کنم. دنبال کردن توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و ارگان‌های دولتی برای کنار آمدن با شرایط کنونی اهمیت زیادی دارد. حفاظت از جان انسان‌ها باید مهم‌تر از هر چیزی باشد. با تمام کسانی که نزدیکان خود را در این شرایط از دست داده‌اند، همدردی می‌کنم و از کسانی که مثل هم‌تیمی‌ام دنیله روگانی در حال مبارزه با این ویروس هستند، می‌خواهم محکم و قوی باشند. همچنین حمایت‌های من از تمام کادرهای درمانی که برای نجات جان دیگران، خود را در معرض خطر قرار داده‌اند، ادامه دارد. ”

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن