آخرین اخبارورزش

جولان آفتاب پرست ها در پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری صارم آنلاین مقایسه ی پرسپولیس کنونی با پرسپولیس چند هفته ی گذشته پرده از رازهای عجیبی بر میدارد.
شاید انصاری فرد این روزها بیشتر از هر کس دیگری بی وفا بودن روزگار را درک کند و با پوست و گوشت و استخوان نارفیقی را بفهمد.
ماجرا از تعطیلات نیم فصل شروع شد.زمانی که گابریل کالدرون پیش از ترک تهران برای گذراندن تعطیلات نیم‌فصل، برای ادامه همکاری شرط کرد افشین پیروانی دیگر سرپرست پرسپولیس نباشد و به جای او فرد دیگری این مسوولیت را بر عهده بگیرد. محمدحسن انصاری‌فرد اما ترش کرد و به قیمت حفظ افشین، سرمربی موفق تیمش را بیرون راند. تصویر اول، عکس پیروانی و یحیی گل‌محمدی در طرفین انصاری‌فرد است؛ روز اول شروع یحیی به کار در پرسپولیس.

روزگار گشت و گشت تا اینکه هیات‌مدیره محمدحسن انصاری‌فرد را گوشه رینگ برد و او استعفا داد. چون و چرایش به کنار؛ اما عکس دوم را ببینید که افشین پیروانی و یحیی گل‌محمدی، چطور روز اول شروع به کار رسول‌پناه به عنوان سرپرست جدید باشگاه، با همان هیبت در طرفین او جا خوش کرده‌اند. سرمربی و مخصوصا سرپرست تیم که خط قرمز مدیرعامل مستعفی بودند، در سریع‌ترین زمان ممکن به ملاقات مدیر جدید تیم شتافتند و با او بیعت کردند. این وسط فقط لبخند انصاری‌فرد است که در عکس دوم به صورت نبی منتقل شده. بله؛ این روزگار است.

                                                         عکس یادگاری پیروانی و گل محمدی با انصاری فرد

                                           عکس یادگاری پیروانی و گل محمدی با سرپرست جدید پرسپولیس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن