آخرین اخباراجتماعی

رایگان به کنسرت بروید

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری صارم آنلاین با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کنسرت هایی از سوی تعدادی از خوانندگان مطح کشور برنامه ریزی شده است که هموطنان میتوانند آن را به صورت زنده تماشا کنند.
برنامه تازه این کنسرت ها از ساعت ۲۱ دیشب  آغاز شده و کنسرت های آنلاین با صندلی های خالی در شبکه های اجتماعی تا ۱۵ شب برای هموطنانی که در خانه مانده اند و به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کزده اند پخش می شود.

در مجموعه کنسرتهایی که قرار است از طریق فضای مجازی برای هموطنان اجرا شود، خوانندگانی همچون امیدحاجیلی، مهدی یغمایی، رضا یزدانی، آشوان، حمید حامی، سینا سرلک، حمید عسگری، مهدی جهانی، رستاک  هنرنمایی کنند.
علاقمندان برای دیدن این مجموعه از  کنسرت‌های آنلاین می توانند با مراجعه به سایت TVA.ir از امشب شاهد اجرای این برنامه‌ها باشند.

زمان اجرای کنسرت ها

برنامه زمانبندی این کنسرتها به این شرح است:

امید حاجیلی ۸ فروردین، مهدی جهانی ۹فروردین، روزبه بمانی ۱۰ فروردین، گروه استاد اسداللهی ۱۱ فروردین، رضا یزدانی ۱۲ فروردین، گروه رستاک ۱۳ فروردین، حمید عسگری ۱۴ فروردین، گروه گیل و آمارد(ناصروحدتی) ۱۵ فروردین، مهدی یغمایی ۱۶فروردین، گروه ژوانا(سعدالله نصیری) ۱۷ فروردین، حمید حامی ۱۸ فروردین، لیان بوشهر ۱۹ فروردین، سینا سرلک ۲۰ فروردین، اشوان(اشکان خدابنده لو) ۲۱ فروردین

تمامی این کنسرت ها بدون حضور تماشاگر و پخش آن به صورت آنلاین از طریق سایت  http://www.TVA.IR از ساعت ۲۱ خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن