آخرین اخبارورزش

امکان ادامه لیگ برتر فوتبال و جام حذفی امسال میسر نیست

تیم های پرسپولیس، سپاهان و تراکتور سازی(با ۲۱ بازی) به ترتیب ۴۷، ۳۷ و ۳۷ و استقلال با ۳۶ امتیاز (۲۰بازی) به ترتیب رتبه اول تا چهارم را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری صارم آنلاین و طبق اعلام نماینده سازمان لیگ امکان ادامه لیگ برتر ممکن نیست.

حیدر سلیمانی، نماینده سازمان لیگ و فدارسیون فوتبال با اعلام این خبر گفت: نخستین نشست معرفی چهار تیم نخست هفته جاری با حضور مدیران باشگاه‌های لیگ برتر برگزار و بنا شد در نشست های آتی برای معرفی چهار تیم نخست لیگ برتر تصمیم گیری شود.

سلیمانی افزود: ملاک عمل در این تصمیم گیری ۱۰ تا ۲۰ فاکتور از جمله کسب امتیاز تیم ها، گل‌های زده و دریافت شده و برد و شکست های آنهاست.
وی همچنین گفت: مهم ترین اقدام مدیران تیم های لیگ برتری باید به معرفی چهار تیم برتر متمرکز شود چون با تعطیلی ۲ ماهه لیگ، آمادگی بازیکنان و تیم ها برای ادامه بازی‌ها کاهش یافته است.

نماینده سازمان لیگ و فدارسیون فوتبال در پایان اعلام کرد: با نظر مدیران و سازمان لیگ برای تیم های سقوط کننده تصمیم گیری خواهد شد و در این خصوص، تیم هایی که احتمال سقوط آنان بیشتر حس می شود را ۲ تا ۳ دیدار در زمین بدون تماشاگر مشخص می کنند، مسابقات جام حذفی فوتبال کشور نیز لغو می‌شود و با معرفی چهار تیم نخست، سهمیه کشورمان در فصل بعد باشگاه‌های آسیا مشخص خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن