آخرین اخباراقتصاد

اشتباه کنید یارانه تان حذف می شود

به گزارش سرویس اقتصادی پایگاه خبری صارم آنلاین، پس از اعلام سازمان برنامه و بودجه برای ثبت نام متقاضیان دریافت وام یک میلیون تومانی، تعدادی از هموطنان برای ثبت نام  دچار اشتباه شدند و نگرانی های زیادی برایشان بوجود آمد.

ماجرا از این قرار بود که با اعلام خبری مبنی بر ثبت‌نام در سایت برای دریافت وام یک میلیونی از سوی «نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه، تمام نظرها به سایت هدفمندی یارانه‌ها که تنها سایت رسمی اعلام درخواست یارانه‌ای محسوب می‌شود، جلب شد.

این درحالی بود که با پیگیری‌های لازم مشخص شد که هنوز در این سایت، سازوکار و زمانی برای ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته نشده است.

در واقع اشتباه سازمان برنامه و بودجه باعث شد مردم با مراجعه به این سایت به اشتباه اطلاعات خود را در قسمت اهدای یارانه وارد کنند.
در این بین عده‌ای با ثبت درخواست اهدای یارانه، بابت حذف یارانه خود نگران شدند اما خوشبختانه این گزینه مثل انصراف نبوده و قابل برگشت است و جای نگرانی برای مردم نیست چرا که تعدادی مراحل برای اهدای یارانه وجود دارد که در پی بررسی جزئیات بیشتر آن با پیگیری از رئیس سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها هستیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن